koloristika

Viete si vysvetliť prečo po výkone permanentného mejkaupu, keď sa stratí sýtosť farby, zostane pokožka sfarbená?  Obočie do červena, oranžová, fialová, sivo-modrá, sivá?
Očné linky do siva, sivo-modra?
Pery – kontúry tmavé, do hneda, tmavo fialova?
Viete, prečo farby listov stromov sú najprv zelené, potom žlté, oranžové, fialovo – červené, nakoniec sa sfarbia do tmavo – hneda až čierna?
Ak tieto sfarbenia beriete ako fakty a neviete si vysvetliť príčinné súvislosti, prihláste sa na tento odborný seminár.

Mesto: Bratislava, Banská Bystrica, Praha

Cena: 120 € alebo 3050 Kč

Trvanie : 1 deň

POPIS

 

Objasnenie fototypov a farebných tónov a podtónov pleti, je dôležité pre výber pigmentových farieb. Nevhodnosť výberu má za následok nepekné farebné stopy na koži. Niečo sa dá korigovať, avšak sivé a sivo-modré stopy ťažko. Cieľom kurzu je vysvetlenie týchto javov. Zároveň  je potrebné naučiť sa vnímať kožu a vedieť správne navoliť pigmentovú farbu. Samozrejme studené tóny po vyhojení súvisia aj s hĺbkou vpichu. O tom všetkom sa dozviete na kurze.

ODBORNÉ VEDOMOSTI:

  • porozumenie farbám pleti, pigmentovým farbám, správnym technikám implantovania pigmentu do kože

POZNÁMKA

 

V poplatku sú zahrnuté náklady na výučbu (spotrebný kozmetický materiál a študijný materiál). Stravu si zabezpečuje každý účastník sám. Prvú polovicu poplatku zaplatí záujemca najneskôr jeden týždeň po odoslaní záväznej prihlášky, druhá polovica musí byť uhradená dva týždne pred začiatkom výučby. Pre mimo bratislavských záujemcov môžeme poskytnúť informácie o ubytovaní, ktoré si účastník hradí sám.
Podmienkou kurzov je zdravotná spôsobilosť účastníka, kreativita a chuť naučiť sa profesionálne konať. Kurzy nemôžu absolvovať záujemcovia s prenosnými kožnými ochoreniami.

Termíny sú buď určené, ale môžu byť aj na základe dohody.
Kontaktujte manažérku pre kurzy Ivetu Jančíkovú telefonicky +421 918 866 009 alebo mailom: banskabystrica@tasha.sk.

Termíny sú na objednávku prosím zavolajte nám 0918/866 009 alebo napíšte banskabystrica@tasha.sk