workshop

Pozvanie na bezplatný workshop platí pre všetkých PMU štylistov.Na seminári budú prezentované nové OS pigmenty Swiss Color, ktoré sú vyrobené v úplne novej kvalite, s väčšou trvanlivosťou – výdržou sýtosti pigmentovej farby v koži. Budete sa môcť zoznámiť s prístrojmi značky swiss, produktmi urýchľujúcimi výkon PMU a zabezpečujúcimi bezbolestný a presný výkon PMU.

Mesto: Bratislava, Banská Bystrica, Praha

Cena: 50 € alebo 1280 CZK

Trvanie : 1 deň

Za záväzné prihlásenie považujeme úhradu 50 €, ktorá bude odpočítaná z následného nákupu PMU produktov

POPIS

 

Pozvanie na bezplatný workshop platí pre všetkých PMU štylistov.Na seminári budú prezentované nové OS pigmenty Swiss Color®, ktoré sú vyrobené v úplne novej kvalite, s väčšou trvanlivosťou – výdržou sýtosti pigmentovej farby v koži. Budete sa môcť zoznámiť s prístrojmi značky swiss, produktmi urýchľujúcimi výkon PMU a zabezpečujúcimi bezbolestný a presný výkon PMU.

ODBORNÉ VEDOMOSTI:

  • Swiss Color® produkty

POZNÁMKA

 

V poplatku sú zahrnuté náklady na výučbu (spotrebný kozmetický materiál a študijný materiál). Stravu si zabezpečuje každý účastník sám. Prvú polovicu poplatku zaplatí záujemca najneskôr jeden týždeň po odoslaní záväznej prihlášky, druhá polovica musí byť uhradená dva týždne pred začiatkom výučby. Pre mimo bratislavských záujemcov môžeme poskytnúť informácie o ubytovaní, ktoré si účastník hradí sám.
Podmienkou kurzov je zdravotná spôsobilosť účastníka, kreativita a chuť naučiť sa profesionálne konať. Kurzy nemôžu absolvovať záujemcovia s prenosnými kožnými ochoreniami.

Termíny sú buď určené, ale môžu byť aj na základe dohody.
Kontaktujte manažérku pre kurzy Ivetu Jančíkovú telefonicky +421 918 866 009 alebo mailom: banskabystrica@tasha.sk.

Termíny sú na objednávku prosím zavolajte nám 0918/866 009 alebo napíšte banskabystrica@tasha.sk